HAKKIMIZDA

Endüstriyel Tesis kurulumları ve Yedek Parça teminlerini başarılı bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Endüstriyel, özel kimyasallar ve ekipman kullanıcıları için şirketten işletmeye çözümler sunan distribütör ve bayiyiz. Çok çeşitli pazarlara yenilikçi çözümler sunuyoruz.Karabük'te bulunduğumuzdan ve Türkiye’nin jeopolitik konumu nedeniyle, batı karadeniz bölgesine lojistik avantajlar sunabiliyoruz.
 

VİZYONUMUZ

Şirketimizi daha ileriye taşıyarak Türkiye ekonomisine ve Türkiye’deki işletmelere katkıda bulunmak. Tecrübeli teknik kadromuz ile güvenilir ve verimli ekip olma anlayışıyla; müşteri memnuniyeti ve kalite ile birlikte zamanındalık ilkerinden ödün vermeden ülke ve dünya standartlarına uygun olarak hizmet sunmaktayız. 

Hizmet kalitesi ve bunun ile bağlantılı olarak müşteri memnuniyeti arttırmaya yönelik çalışmalarımız sürekli olarak devam etmektedir. Teknolojinin katkıları ile siz değerleri müşterilerimize her noktada sorunlarınızı giderme ve destek olmak için durmaksızın çalışıyoruz.
 

MİSYONUMUZ

Yenilikçi, En Kaliteli, Uygun Maliyetli Çözümler Sunmak Için Buradayız. Dürüst ve ilkeli ticaret yaparak vizyonumuzu genişletmek. Müşterilerimize sektördeki rakiplerine göre rekabet üstünlüğü sağlamak için en sürdürülebilir ve etkili ekipman dağıtımının sağlayıcısı olmayı hedefliyoruz. Son yıllarda, müşterilerimizin sürekli değişen ve gittikçe büyüyen ihtiyaçlarını karşılamak için daha iyi çözümler üretmek ve kendimizi her zaman güvenilir bir ortak aradıklarında müşterilerimizin ilk tercihi olarak kalmamızı sağlamak için kendimizi geliştiriyoruz.

 

 

 

Paylaş