WEICON FLEX 310 M

MS-Polimer bir malzemedir. Günümüzde endüstriyel üretim ve montajın birçok alanında elastik yapıştırıcılar ve sızdırmazlık maddeleri kullanılmaktadır. Bunlar, yapıştırıcı ile bağlama ve sızdırmazlık teknolojisinin avantajlarını bir arada sunmakta ve en önemli şey bağlantı yerinin elastikliği ve sızdırmazlığı olan uygulamalarda kullanılmaktadır.

 

WEICON Flex 310 M®

Klasik

Çok yönlü kullanılabilir. Primer olmadan alüminyum, paslanmaz çelik ve birçok başka yüzey üzerinde çok iyi tutar. Eskimeye ve UV‘ye karşı mükemmel dayanıklılık gösterir. Sertleşmeden sonra zımparalanabilir.

 

WEICON Flex 310 M®

Kristal

Sertleştikten sonra berraktır.Cam, PC*, PMMA* ve akrilik cam* üzerinde mükemmel tutuş sağlar. Bu nedenle yapıştırıcının görünmemesi gerektiği elastik bağlantılar için idealdir. * = Sadece gerilimsiz yapıştırın.

 

WEICON Flex 310 M®Süper Tutuş

Çok yüksek tutuş sağlar.Metal, plastik ve birçok farklı malzeme için uygundur. Özellikle iç ve dış alanlarda dikey yüzeyleri yapıştırmak için idealdir. Vida, dübel,perçin ve diğer sıradan sabitleme parçalarının yerini alır.

 

WEICON Flex 310 M ® HT 200

Yüksek sıcaklıklara karşı dayanıklıdır.Metal ve çoğu plastiklerde çok iyi tutuş sağlar. Yapıştırma işleminde sonra termo cila (örneğin toz katmanlı) yapılacak olan parçaların yapıştırılmasını ve izole edilmesini sağlar.

 

WEICON Flex 310 M

2 K

Çabuk kuruyan, elastik iki bileşenli,hibrid polimer bazlı yapıştırıcı ve sızdırmazlık malzemesi.Endüstriyel üretim ve montajda yapısal ve kalıcı elastik yapıştırma için özellikle uygundur. İki bileşenli sistem ayrıca büyük parçaların yüzeyden yüzeye birleştirilmesini sağlar ve maks. 10 mm olan boşlukları doldurur. Önceden tanımlanmış ve prosese uygun kuruma sistemi sayesinde, WEICON Flex 310 M 2 K seri üretim için idealdir. WEICON Flex 310 M 2 K hemen hemen tüm malzemelere, örneğin metal, plastik ve daha pek çoğuna astar olmadan yapışır.

 

WEICON Flex 310 M

Paslanmaz Çelik

MS polimer esaslı elastik bir bileşenli yapıştırıcı / sızdırmazlık maddesi. Flex 310 M Paslanmaz Çelik, lake ıslatıcılarını (örn. silikon) veya solventleri veya izosiyanatları bozmaz

BÜTÜN ÜRÜNLER ISEGA GIDA, EMTİA VE YEM KANUNU KAPSAMINDA ZARARSIZDIR. LFBG

Paylaş

Sipariş Ver


:

:

:

:

:
En fazla 500 karakter. 500 karakter kaldı.